Materiál assigment v HFSS

W

wlcsp

Guest
Povedzme, že som objekt A, ktorý je pridelený ako kremík.A iný objekt B, ktorá sa nachádza úplne vo vnútri objektu A. I priradiť objekt B vákuu.Bez nic boolean operácie, aký by bol materiál na objekt B?Ospravedlňujeme sa za trochu hlúpe otázky.Myslím, že B je vákuum.Mám pravdu??

 
Nazdar,

Nejsem odborník, ale HFSS som urobil nejaké simulácie.Tiež som mal v prípade jedného objektu do druhého.Avšak, som nemohla dostať HFSS simulovať štruktúru, ak som sa boolean prevádzku odpočítaním vnútorný objekt z Outhere.Mohlo by to byť v prípade, že HFSS nebude vám jeden objekt vo vnútri iného, takže je irelevant aký program by myslieť na materiál vložený objekt, nebude súhlasiť, že tak či tak.

flyhigh

 
wlcsp Napísal:

Povedzme, že som objekt A, ktorý je pridelený ako kremík.
A iný objekt B, ktorá sa nachádza úplne vo vnútri objektu A. I priradiť objekt B vákuu.
Bez nic boolean operácie, aký by bol materiál na objekt B?
Ospravedlňujeme sa za trochu hlúpe otázky.
Myslím, že B je vákuum.
Mám pravdu??
 
Myslím, boolean operácie je potrebná, inak mätúcej hranicu spôsobí problém pre simuláciu solver.

 
Myslím, že by mala zostať B, ktoré majú byť vákuum, ak softvér nevydali žiadne varovanie alebo chybu na boolean operácie.Avšak bych doporučuji vám urobiť rýchlu kontrolu s veľmi malý a jednoduchý objekt na dva prípady: a: Vnútorný objektu je priradený vo vákuu, b: DK veľkú hodnotu, povedzme 4,5.Vyskúšajte to potom by ste mali vedieť, že výsledky sa 100%
pravdepodobnosťou
 
Nazdar,

Vzhľadom k tomu, že oba materiály sú dielectirc materiál vnútorný box je vákuum.Nie je potrebné odpočítať.

HFSS bude hlásiť chybu, iba ak tieto objekty prekrývajú.Až potom má používateľ k vyriešeniu prekrývajúce oblasti - odpočítaním vācu zo silikónu.Itai

 
Ahoj Itai,
Môžete mi prosím potvrdiť, že poradie v HFSS materiál pre zadanie?Chcem vedieť vnútroštátneho PEC, generálny dielektrické a vákuu.Vďaka

-svarun

 
Áno, to je vákuum
vlna hrniec nemožno definovať vnútorné,
možno očakávať,
že pre sústredený prístavu.
Ak chcete, aby sa vnútorný prístav, môžete dať pec behing prístavu.

Pozdravy,

 
Hierarchii závisí na geometriu a ne na materiálu priradenie objektu.

Existujú určité hierarchie v okrajových podmienok.Napríklad, waveport overides radiačnej hranicu.

Itai

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top