Ako sa pripojiť Lap Najlepšie s Micro 89C51

M

mak_goel

Guest
Dear all,
Som pracujúci na 89C51 mikroradiče a kódovanie v montážnej jazyku.Chcem sa pripojiť môj systém s notebookom a vidieť všetky parametre LCD na notebooku a tiež zmeniť nastavenie ako dělám pomocou prepínačov.

Láskavo pomoci žiadneho orgánu.

Thanks & S
Mak

 
Termin "snowshoe" odnosi się do metody jaką spamerzy wykorzystują wysyłając swoje wiadomości przez duże obszary Internetu, ciągle utrzymując je na powierzchni, tak jak to robią rakiety śnieżne.

Read more...
 
Pripojenie mikrokontroléru 89C51 k notebooku
na sériovom porte, ak je jedna, alebo ak sa tak nestane, použitie USB-to-Serial Converter ..
Po pripojení, použitie Windows HyperTerminal ..
Program váš mikrokontroléru takým spôsobom, že používa sériový port narušili sehnat príkaz, ktorý vám bude klasifikovaním z notebooku
na klávesnici ..

Napríklad, ak ste typ "0", jeho ASCII zastúpenie "30h" v hexadecimálním a toto číslo bude odoslané cez sériový port k mikrokontroléru ..
Keď sa to dostane "30h" program ho poslať späť ASCII reprezentáciu vybraných registrov ..uvidíte je na notebooku
to HyperTerminal obrazovke ..

Pozdravy,
IanP
Ospravedlňujeme sa, ale musíte prihlásiť a prezerať túto prílohu

 
Vďaka každý orgán pre Vás skoré rsponse.

Já jsem jen s uvedením podrobností o môj projekt nižšie:

Chcem vidieť niektoré parametre LCD na LAP hore.Parametre sú v nasledujúcej tabuľke:
1) Sieťové Volatage = 230V AC
2) Sieťové vysokého vystrihnúť = 275 VAC
3) Nízka Manis vystrihnúť = 150VAC

Moja controlller jede až takmer jedno relé na týchto nastavení Sieťové Vysoká vystrihnúť & Sieťové Nízke rezané a ukazuje zmeny v napätí na LCD tiež.Chcem vidieť všetky parametre pre LAP TOP displeji..I chce zmeniť nastavenie ako Sieťový Vysoký & Sieťové Nízke vystrihnúť v LAP TOP throgh svojich kľúčových palube.a ak sa niektoré zmeny v Sieťové Volatge, to by mala ukázať na LAP TOP displeji.

V krátkej LAP TOP obrazovke by mala byť výmena LCD a Kewboard spínač mikrokontroléru prepínačov.Thanks & S
Mak

 
Potrebujete pripojiť svoj RS-232 na sériový port v notebooku a notebook predné by mali byť použité na zadanie hodnôt alebo môžete použiť HyperTerminal, aby sa napätie v sieti a nastavenia prahov.

 
Píšete dve programové, jeden beží na PC a spustiť na mikrokontroléru.

1.PC stranu: čítaj klávesnici určiť hornej / dolnej limitnej hodnoty napätia a pošle hodnoty na mikrokontroléry, dostávať aktuálne hodnoty napätia z mikrokontroléru, že všetky hodnoty sa zobrazujú na monitore PC.
2.Mikrokontroléru stranu: monitorovanie napätia v sieti a posielať aktuálnu hodnotu na PC, dostávajú hornej / dolnej napätie nastavenie a ovládanie relé.

Predpokladajme, že ste už oboznámení s Windows programovania, aby vstupy z klávesnice a obrazovky na počítači nie je žiadny problém pre vás.PC pre komunikáciu s mikrokontroléry, potrebujete ovládací prvok ActiveX s názvom MsComm.OCX, ktoré je možné využívať od VB, Delphi, Visual C
atď

Hardware prepojenie medzi PC a mikroradiče bolo opísať pomocou IanP
 
Ďakujeme všetkým, aby espond.
Pán Budhu je predpokladom, že vím, okná, programovanie, ale je mi ľúto, že i dont vedieť totéž.Viem len montáž kódovanie.Mohli by ste mi pl sprievodca postupovať v tomto smere na niekoľkých tutoriol alebo niekoľko príkladov.I dont know how možno postupovať aj teraz.

Thanks & Regards.
Mak

 
Pridať túto k vašim informačným
1] XTAL = 11.0549MHz [baud reat 9600KBS]
2] NULL MODEM NA PC SIDE.
3] izolát [menej nákladné] V HV OD VÁŠHO nákladné notebooku
4] Počul som, že prenosný počítač má COM port NAPĚTČ LEVEL PROBE, premýšľame o tom.I
doesnt mať SO Nejsem CONFIRM.

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top