termovíziu

S

Sibtain

Guest
Dobrý deň, každý subjekt Potrebujem pomoc v tomto bezpečnostným systémom som rozvoju skutočne mám v úmysle trvalo repositiobn môj fotoaparát termovíziu alebo tak niečo, že budete naznačujú, whenevr osoba je detekovaná v izbe teraz, aký druh čidiel Môžem používať budem používať at89c51 pre tento

 
Počet čidiel IR sú k dispozícii na trhu, ktoré môžu byť použité.Použil som jeden taký čínskej výroby IR senzor, ktorý využíva 220V AC a rozdáva 220V AC signál ako výstup po nejaký pohyb je detekovaný.Tento signál môže byť použitý k aktivácii nejaký kód sekvencie z 89C51, ktorý chcete použiť ..
Dúfam, že to bude pomôcť Vám.

 
Jeden jednoduchý prístup k tejto otázke je použiť dva, alebo viac, štandardný miniatúrne IR senzory zabezpečenia, ktoré sú off-the-police jednotky, a preto lacná, a pozícia je takým spôsobom, že každá obsahuje niektoré časti miestnosti ..
Dokonca aj keď sa prekrývajú trochu, mikrokontrolér môže ľahko "rozhodnúť", ako re-polohy vášho video kamery ..

S pozdravom,
IanP

 
Vďaka za odpoveď budem pracovať na tomto, a pošle vám výsledky, keď prinútili tejto zbohom

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top