Prostredníctvom-palice alebo povrchových Mount krystal?

L

Los Frijoles

Guest
Mám dve možné verzie som bol nejakú dobu navrhovaní teraz.Vzhľadom k tomu, že sa hľadá rovnako ako já byť doma tak dlho, aby skonči Myslím, že som mala dostať vyrobiť.Ale jedna vec, musí byť rozhodnuté prv, než som si ho a to je, či by som mal použiť Prostredníctvom-Hole alebo Povrchové Mount krištáľu.

Pôvodne som išiel na niečo používať cez dieru kryštál, ale potom, čo môj priateľ pozrieť cez palubu ako iný súbor oči on poukázal na to, že moje krištáľové stopy boli nad 3in dlho a mal niekoľko VIAS v nich.Takže sme zistili na mieste, kde povrch kryštálu by mohlo ísť pripojiť bez VIAS a 0,5 "stopy. Kritériá pre montáž na tomto mieste bolo, že krištáľ muselo byť viac ako 7 mm dlhý, široký 3 mm a 1,5
mm vysoké. K jasné, problém je v tom, že sa nič naozaj vhodné v tomto priestore až na kryštálu, ktoré Abracon, že je 3.2x2.5x0.7mm. Teraz je problém veľkosti: je krištáľovo moc malá?

Moje zdroje: 0,015 "letovať, 1 / 32" rýč tip (na premenlivé teplotné páječka), spájkovacia knot, a relatívne pevnú ruku (úspešne spájkované jeden, 4mm živici 64tqfp ručne bez prehriatia ju).
Veci nemám: A lupou, Reflow pec
Veci nemám, ale mohol by dostať: Tepelné pištole, spájkovacia pasta

Nemám dostatok skúseností s takou vec odpovedať sám a ja som naozaj nemôžu dovoliť kúpiť dve verzie tejto dosky.Je pomocou tohto malého krištáľového naozaj stojí za to?

Ak ste tento by ste ísť s pomocou palice kryštál na obeť hodiny jasnosť alebo ísť s povrchom pripojiť kryštál na obeť jednoduchou montážou?

 
W najnowszych sterownikach NVIDIA GeForce 344.77 znalazło się sześć wpisów dotyczących mobilnych kart graficznych, które nie miały jeszcze swojej premiery. Pierwsze dwa wpisy są dość tajemnicze - przestawiają się one jako "NVIDIA N16P-GX". Najprawdopodobniej chodzi o kartę GeForce GTX 960M. Wynika to z tego, że karta GeForce GTX 860 posiada wpis N1...

Read more...
 
Výhodou kratšie, stopy sú viac ako nevýhodu a prípadne nižšia Q kryštálu.

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top