Potrebné pomôcť: mikropáskového štruktúry

M

m.ghafoori

Guest
Musím nájsť model, ktorý dáva ABCD alebo rozptylové parametre mikropáskové ohýbať. Bol by som vďačný, ak niekto môže mi pomôcť.
 
We Wrocławiu codziennie dochodzi do przecinania kabli internetowych Netii. Wiele wskazuje na to, że może tutaj chodzić o nieuczciwą konkurencję.

Read more...
 
v každom mikrovlnnej SW možno nájsť u S parametre sa ohýbať, a potom ich previesť do ABCD kontrolu MATLAB toolbox RF, môže previesť veľmi easly khouly
 
Aj hľadal mnoho učebníc v tomto smere, ale nenašiel som ho. Ak poznáte nejaké, dajte mi prosím vedieť, taky! Konkrétne potrebujem model mikropáskové zákrut.
 
v reklamách alebo MWO, použite ohýbať a urobiť S Paramtery simulácie, potom si u modelu U chcú khouly
 
Vážení biff44, mohol by ste prosím nahrať celú knihu? Časť vo svojom vyššie príspevku je naozaj zaujímavá a užitočná. Záver v nahrané časti je rovnaký ako môj postup, ale pokuta modelovanie a EM obrazy vysvetľuje oveľa hlbšie. Ostatné časti by mali byť tiež veľmi interseting. Vďaka. g579
 
Ansoft Designer sa odporúča rozmer 90 ° skoseného ohnúť v dokumentácii pre "BEND". To môže byť ku pomoci. Všimnite si, že exponent -1,35 nie je -135. Mal som zaujímavú diskusiu s jedným z ich AE je asi ten. Bolo to priateľské výmeny. Mám ešte jeden odkaz, ktorý môže byť užitočná, ale to je v kancelárii. Vezmem si ho zajtra.
 
Ďalšie informácie možno nájsť v prenosovej linky design Handbook od Brian Wadell začína na strane 289 (mám len papierové kópie) Páskové vedenie obvodov, Harlan Howe, Jr viac (str. 47 a nasledujúce) a porovnanie rôznych typov a prevedení niektorých TDR pozemkov. Trochu som sa simuláciou chvíľu späť a prišiel k podobným záverom. Dúfam, že to pomôže.
 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top