Pomôžte mi napísať kód pre NCO v Verilog

R

rajsrikanth

Guest
môže niekto pomôcť mne až k písať kód pre NCO (číslicové riadenie oscilátora v Verilog. Ak niekto pls kód môže u poslať mne. thanx
 
Zapewne wielu z was w okresie wakacyjnym wybrało się chociaż raz na przejażdżkę rowerem. Niestety za oknem mamy już jesień i coraz ciężej podróżuje się tym środkiem transportu. W związku z tym ktoś wpadł na ciekawy pomysł, by przenieść ten rodzaj rekreacji do własnego salonu, przed ekran monitora....

Read more...
 
NCO môže byť celkom jednoduché: delta fázy stálej opakovane pridaný do akumulátora. Generuje výstupné hodnotu pílovitý, a vyžaduje len niekoľko riadkov kódu.
Code:
 modul hornej (CLK, out), vstup CLK, výstup reg [31:0] out = 0, / / 2001 predpokladá, že Verilog Vždy @ (posedge CLK) sa
 
Vďaka za ur odpoveď. a chcem niečo to byť jasné. vo vyššie uvedenom čo je 64-bitové dáta. My v skutočnosti potrebujeme. IAM odber vzoriek z ADC a ja si modulovaných dát z tohto a musím vynásobiť tieto NCO výstup do výstupného ADC. takže v tomto prípade, ako som písať kód.
 
Hodnota 64'h100000000 rovná 2 ^ 32, kde 32 je šírka akumulátor, ktorý som si vybral náhodne. Urobil som hodnotu 64 bitov široké vyhnúť pretečeniu pri násobení. Myslím si, že chcel povedať "Musím Vynásobte tento výstup NCO od výstup ADC". Či je to správne, tak to znie, ako máte v úmysle použiť ako poddôstojník oscilátora dávkovanie do miešačky. Ak je to pravda, potom pravdepodobne nebudete chcieť použiť môj príklad, kým ste previedli svoju pílu výstupu do sínusového priebehu. Skontrolujte, či knižnice syntéza softvér pre sínusového priebehu tabuľku generátora, alebo si vytvoriť vlastný modul. V závislosti od celkovej štruktúry systému a svoje schopnosti syntézy softvéru, budete môcť jednoducho používať Verilog je * násobenie operátor mix poddôstojník a ADC výstupy.
 
v NCO Ako sa u frekvencia, a môže u povedz mi, ako navrhnúť frekvenciu syntehsizer, musím sledovať frekvenciu, ktorá sa získava z ADC. (Toto je časť demodulovanie techniky)
 
trať znamená. nosič sledovanie. ako signál som získal, je modulovaný jedného tak musím odstrániť dopravcovi potom proces skutočného signálu žiadny zmätok bane je základná demodulovanie techniku. chcem urobiť demodulovanie.
 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top