O pin fotodiódy na dizajn optický wattmetra

T

theenes

Guest
Mimochodom, skutočne môj posledný rok projektu je navrhnúť nízkonákladové optický elektromere ... Môžem použiť PIN fotodióda v porovnaní s fotodiódou .. to, čo je výhodou medzi nimi? Všetky návrhy na pin fotodiódy môžem použiť? Akýkoľvek odkaz?
ak aj použitie multi režim optickej .. ako je to s konektormi pre pripojenie k pin fotodiódou ..
akýkoľvek nápad .. alebo kdekoľvek môžem odkazovať na ..
a záchvat vlnová dĺžka optického zdroja, povedať o presnosti optického elektromere .. môžem zúžiť mojej pôsobnosti na 850nm? keď chcem otvoriť mojej pôsobnosti na 850nm, 1310nm a 1550nm .. je to možné .. ako zápas obvody design .. bude to zložité? žiadny odkaz môžem urobiť pre to ..

pin fotodióda funguje ako zdroj napätia a zdroje prúdu v reakcii na incident svetla v rozmedzí vlnových dĺžok.Meranie prúdu je lepšie, pretože výstupné súčasné zmeny lineárne s ľahkým moc incident.Napäťový výstup, však, zmeny logaritmicky s dopadajúceho svetla moc .. ako som sa pripojiť k PIC (postavený v A / D prevodník) .. musím urobiť prijímač obvod je?, A vedľa toho musím zosilniť a filter signálu izzit .. akýkoľvek odkaz na obvody design?

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top