nfs_stat_to_errno: zlá návratová hodnota nfs status: 11

R

Reilly

Guest
Zdravím všetkých,
I am using Linux prostredie pre spustenie Cadence IC5141.Mám pripojenie k lokálnej server pre spustenie nástroja.Ja prihlásení do systému pomocou NIS účtu.Čas od času, vždy som videl toto chybové hlásenie (v mojom TTY):
nfs_stat_to_errno: zlá návratová hodnota nfs status: 11

Čo táto správa znamená?I am using NFS, aby sa pripojiť k nejakej prípojné body.Môžem ls môj lokálny adresár bez veľkého oneskorenia.Uvedomil som si, že keď začnem CD do niektorej kategórie sa nachádza v NFS príkazom ls len, bude trvať nejakú dobu, ako je schopný zobraziť adresárovú štruktúru.Čo sa deje za sebou?Každá metóda, / application / tools / príkaz na zobrazenie procesu na pozadí?Chcel by som poznať príčinu.

Je to táto chyba je spôsobená servera alebo môj konfigurácia operačného systému Linux?Je to kvôli NFS?V prípade použitia NFS dosť počet Softlink, bude príčinou, viem, že pomocou Softlink nie je dobré, pretože nefunkčný odkaz môže spôsobiť určité meškanie a všetko sa dostal do Softlink adresára, automounter musieť vyliezť po určitej dobe?Akýkoľvek príkaz Korn shell, ktoré môžem uplatniť na všetky Softlink overiť, či odkaz funguje správne, bude to pekné, keby ksh príkaz možno zaostriť chýbajúcim článkom, ak je príčinou.Môže to byť automounter (AMD) problém?Každopádne, alebo, ako zakázať automounter, aby som mohol diagnostiku tejto služby, aby sa zistila príčina?

Hardlink budú riešiť všetky táto otázka?Ak áno, môže mi niekto ukázať, ako to urobiť hardlink do existujúcich Softlink, pridanie odkazu do / etc / fstab?

Ospravedlňujeme za toľko otázok, ale som veľmi vďačný, ak niekto môže stráviť nejaký čas na zodpovedanie otázok.Thanks in advance!^ _ ^

 
Rozwój mobilnego internetu, usług w chmurze oraz ciągły wzrost liczby urządzeń przyłączanych do sieci ma sprawić, że do 2020 roku liczba danych przesy ...

Read more...
 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top