Naliehavá pomoc

A

archiees

Guest
Hi Guys,
Moja batérie motocykla práve zomrel.Ukazuje 9 voltov miesto 12 voltov.Musím splácať jednoduché nabíjanie okruhu v laboratóriu.
Mám dc napájanie a odpory a niektoré npns.
Prosím, pomôžte

 
Za kwotę 450 dolarów można stać się posiadaczem zasilacza o mocy 1600 W. Taki właśnie zasilacz wprowadziła do swojej oferty firma EVGA. Jest pełna nazwa to SuperNOVA 1600 T2. Przeznaczony on jest dla naprawdę wymagających użytkowników, dla których nie jest obca konfiguracja komputera z kilkoma kartami graficznymi na pokładzie czy pokażną ilością pa...

Read more...
 
Ahoj,
Máte-li variabilný napájania, nastavte napätie na 14,2 V. Limit prúd na 10% kapacity batérie.
Poďme sa poplatok cca 10 až 12 hodín.
Veľa šťastia!

Skoro som zabudol!Bezpečnosť predovšetkým!
Nabíjací proces môže vytvárať vodík.Neskúšajte to bez dostatočné vetranie.

 
Thanks Jorgito,
Mám pripojenej batérii paralelne s regulovaným dc aj napájanie mať.Bicykel manuál hovorí, že pre zachovanie sadzby poplatkov 1.1AX 10h.Takže já mať obmedzený prúd zo muj zdroj na 1,1 amper.Hoci napätie je iba 12,6 voltov.
Ak budem chcieť zvýšiť mojej napätie, moje PS ide v režime CC, prevencia, aby som to urobil.Nechcem, aby zvýšila svoje limit pre jej menovitej charginrate.Myslím, že bude udržiavať ju nabíjanie cca.4 hodín alebo tak, a pokúsiť sa začať bicykli.Hope it wil work.

 
Môžete nastaviť limitné hodnoty napätia na 14.2V a súčasný limit 1.1A.

Ak ste v časovej tiesni, môžete ísť niekoľkonásobne vyššia, ako 1.1A.10% je konzervatívny sadzby poplatku.

Na prvý, uvidíte nízkeho napätia a obmedzenie prúdu.Napätie sa bude postupne zvyšovať na 14.2, a potom sa prúd bude postupne klesať.Keď prúd dosiahne pár stoviek miliampérov, batéria je dosť plný.V tej dobe, a to buď odpojte nabíjačku alebo znížiť napätie medzi 13,5 a 13,8 (to je bezpečné "plávajúce napätia", ktoré možno použiť navždy).

 
Ďalšie TIP

Môžete obnoviť bat discharguing, ale overenie, či je napätie neklesne pod 11V potom Chargui to znova.Niekedy je potrebné tento cyklus niekoľkokrát opakovať

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top