formálnosť zastaví, nikdy nedokončí

Y

ywguo

Guest
Nazdar,

Bežal som RTL vs netlist formálna verifikácia pomocou formalita.To nikdy dokončená.To vždy sa zastavil na stave overovania.Návrh obsahuje veľa formovaní verejnej mienky a výbavy.Mal som dokonca nastaviť niektoré bloky ako čierna skrinka znížiť zložitosť.Zastavil sa na overovanie stave po viac ako 10 hodín.Bolo mi frustrovaní.

Akékoľvek pripomienky / rady sú veľmi ocenil.Vďaka
Yawei

 
Tragiczne wydarzenia bardzo często stają się przynętą w rękach cyberprzestępców. Spamerzy, którzy niegdyś wykorzystywali m.in. śmierć Nelsona Mandeli, ...

Read more...
 
skúste použiť veľmi stabilná verzia Formality, 2004.06-SP3, aby zistil, či je to v poriadku.

 
Pozrite sa na timeout limit.Od roku ste hovoril, po 10 hodinách, sa zastavil, to znamená, že vaša timeout limit je 10 hodín.Môžete nastaviť tak, aby ľubovoľný počet minút / hodín, alebo dokonca neobmedzené.
Nemôžem si spomenúť, čo je príkaz.Skontrolujte solvnet alebo manuálna.

 
Skontrolujte, či ste constriant, veľké asi ste definovali pomenovanie pravidlá.

 
Spomenuli ste rad formovaní verejnej mienky a výbavy.Ste použil
/ DC ultra pre syntézu?Ak ste použili ultra funkciu, to znamená, že formovaní verejnej mienky a výbavy môžu byť divieded a re-kombinovaná.Potom by sa zastavil formalitu, pretože niektoré neisté nezhody.

 
Mám použiť comfor skôr, ak je ako čo newcpu povedal, že potrebujú nejakú novú funkciu na to, môžete si prečítať dokument o rozmnožuje a výbavu, ktorá porovnať použitie funkcie.

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top