Diferenciální Vstup RF-Kejdens

H

hrkhari

Guest
V procese kŕmenie vstupného portu na plne vyrovnaný Gilbert buniek zmiešavače, musel som použil jediné LO prístavu na prepínanie čtyřkoalice, to diferenciálnu prostredníctvom dvoch paralelne vævs zdroj s zisk veľkosti 0,5 a -0,5 resp.Na vstupe do transconductance fáze sa aplikuje v rovnakých spôsobom.Mohol som opatrenia niektorých plnenie parametrov, ako je IIP3 a THD v prízrak-RF pomocou tejto metódy.Avšak merania S-parametrov nemožno získať.Môže niekto overiť, či je tento spôsob jediný na diferenciálnu konverzie pomocou napätia kontrolovanej napätie zdroja (vævs) je spoľahlivý v tejto situácii?.Prosím, navrhnúť ďalšie alternatívy?.

Rgds

 
Na początku maja br. media obiegła wiadomość o kradzieży danych 1,3 miliona francuskich klientów operatora Orange. Coraz więcej firm pada ofiarą ukierunkowanych ataków hakerów. Dotyczą one nie tylko korporacji, ale w dużej mierze sektora MŚP. Utrata poufnych informacji to prawdziwa katastrofa biznesowa, oznacza straty finansowe i kładzie się cieniem na wizerunku firmy.

Read more...
 
Prečo používať vævs transformovať jedinej skončili na vyrovnaný?V Kejdens všetky porty sú už vyrovnaný!Pripojenie je ako je ...

Ak máte v úmysle získať 90 stupňa fázového rozdielu, jednoducho povedané 90 stupni vo fáze špecifikácie.v Port definície.

Samozrejme nemusíte získať s-parametrov, pretože vævs
to nemajú ekvivalent obvody, a preto s-parametra simulácia nebude work.VCVS 'to sú len mathemetical definície vo všetkých simulations.They môžu byť platné v prechodnej simulácie, ale ostatné vám to' t potrebujú ...

Mám použiť jak jsem říkal, v mojom dvojité-double IQ modulátor a nebol problém.

 
Ahoj BigBoss:

Mali by ste používať jediný prístav ako vstup pre diferenciálnu fáza alebo dvoch rôznych prístavov s 180 stupňov fázového posunu rozdiel.

Rgds

 
hrkhari Napísal:

Ahoj BigBoss:Mali by ste používať jediný prístav ako vstup pre diferenciálnu fáza alebo dvoch rôznych prístavov s 180 stupňov fázového posunu rozdiel.Rgds
 
Thx BigBoss:

Jasne, na inú otázku, diferenciálnom výstupom tohto Zmiešavače je ukončený s 50 ohmov rovnako, je možné použiť jediný prístav na ukončuje tento diferenciál terminálny alebo musia byť dva nezávislé prístavu.Ak je to dve rôzne prístavu je dostatočné k tomu, aby sonda len jedným z výstupov koncových získať s parametrom-plot.

Rgds

 
hrkhari Napísal:

Thx BigBoss:Jasne, na inú otázku, diferenciálnom výstupom tohto Zmiešavače je ukončený s 50 ohmov rovnako, je možné použiť jediný prístav na ukončuje tento diferenciál terminálny alebo musia byť dva nezávislé prístavu.
Ak je to dve rôzne prístavu je dostatočné k tomu, aby sonda len jedným z výstupov koncových získať s parametrom-plot.Rgds
 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top