Bit sekvencie detektor

G

Guest

Guest
Ahoj, potřebuju navrhnúť 0110/1001 sekvencie detektorom, ktorý produkuje 1 výstup, ak aktuálne vstup a predchádzajúce tri vstupy zodpovedať buď 0110 alebo 1001 sekvenciu.Výstup 1 je, že nastanú v čase nadobudnutia tam spoznal sekvencie.

Ktokoľvek môže čerpať prechodový diagram?Nie som si istý správnu odpoveď.Vďaka!

 
Opera Mini to jedna z popularniejszych przeglądarek internetowych. Fani skandynawskiej firmy będą mogli niedługo skorzystać z swojego ulubionego programu do przeglądania sieci na nowym typie urządzenia. Ten sprzęt to inteligentny zegarek z systemem Tizen produkcji Samsunga o nazwie Gear S.

Read more...
 
Stavový diagram znie trochu dlho-vinuté pre túto úlohu.Stačí sa len posuvný register a porovnať výkon.

 
Myslím, že nasledujúce schéma je platné, ak súbehu sekvencií je povolené
Ospravedlňujeme sa, ale musíte prihlásiť do zobrazenie túto prílohu

 
svicent,
vďaka za vaše pracovné roztok.Mimochodom, mohol by ste prosím na vedomie, sa štátna priradenie Q0 až Q6, pre mňa jednoduché skontrolovať odpoveď.

 
To znie ako domáci problém.Aspoň niekto urobil svoju domácu úlohu pre vás.

 
šedá eminencia

Ak niekto pomohol, použite "mi pomohol" tlačidlo pre odoslanie správy a vďaka automatickej pridajte 3 bodov (z edaboard.com banky) pre vybrané užitočné člena.

Toto tlačidlo je viditeľný iba pre osobu, ktorá vytvorila témy a môžu byť použité iba jednu správu za užitočné.Je to skvelý spôsob, ako na to vďaka - len jedno kliknutie.

ftopic92438.html

 
Jednu otázku tu,

nejaký rozdiel je, že pre počiatočný stav pre Mealyho a Moorov stroj, ak chcete zistiť niečo sekvencie 0110?Možno priamo nastaviť od 0 do pôvodného stavu?

 
Môj názor je: Ak poznáte počiatočné vstupné hodnoty (logické hodnoty pred prvou hodiny hranou) môžete zvoliť východiskový stav:
Ak je vstupné počiatočná hodnota je vždy 0, môže byť počiatočný stav Q6 a Q0 môžu byť odstránené.
Ak je vstupné počiatočná hodnota je vždy 1, počiatočný stav môže byť Q4 a Q0 môže byť odstránený.
Ak si neviete vstupné počiatočnú hodnotu, musíte mať Q0 ako počiatočný stav

 
Počul som, že niekto povedal, že

pre Moorov stroj, potrebujeme počiatočný stav a pre Mealyho automat, môžeme priamo nastaviť ako počiatočný stav 0.Je to pravda?

 
Pre správne fungovanie, stavový automat (Mealyho alebo Moore), musíte zadať známe počiatočný stav na power-up.Vo vyššie uvedenom grafe, symboly Q0, Q1 ,..., Q6 sú názvy sa uvádza, že je treba kodifikovať.Zvoľte počiatočné kódované stav, do ktorého môže stať stroj ľahké presvedčiť na reset, typicky štát 000 EUR.Ak si vyberiete Q6 ako počiatočný stav, musíte priradiť kód 000 na štátnej Q6.Väčšina štátnych stroje reset signál, synchrónne aj asynchrónne, tvrdil, že je pri power-up.

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top