ako simulovať kondenzátora nesúladu potrubie okruhu SH?

D

didibabawu

Guest
Ja som teraz návrh SH obvod 8bit pipeline ADC. Viem, že kondenzátor nesúlad je veľmi dôležité zvážiť ADC. Ale ja neviem, ako simulovať kondenzátora nesúlad. mám používať Monte Carle? a ako? Ďakujem mnohokrát.
 
Z eksperymentu, który F-Secure przeprowadził wspólnie z Europolem, wynika, że konsumenci beztrosko narażają swoje dane osobiste i lekkomyślnie akceptują absurdalne warunki korzystania z sieci.

Read more...
 
Simulácia môže dostať kondenzátor nesúlad hodnotu. Môžete to urobiť po rozložení ťažby. Z ťažby netlist nájdete nesúlad hodnotu.
 
Ak chcete bigpop, čiapky nesúlad nie je zdroj rozloženie, aj keď po rozložení ťažby získava rôzne parazitné kapacity pre dva kryty. [Size = 2] [color = # 999999] Pridané po 21 minútach: [/color] [/size] Všeobecne platí, že SPP nesúlad sa nevzťahuje SH obvod veľa, ale násobia v DAC ADC potrubí designu. Niektoré modelovanie môže použiť na vyhodnotenie nesúladu čiapku.
 
dokumentu možno získať od zlievárne, keď ich začal projekt. DNL a INL ADC je možné odhadnúť. Architektúra ADC je istý.
 
Len som manul vypočítať nesúlad effact základne na zodpovedajúcej tabuľke zlievárne. Nikdy sa o simuláciu nesúlad.
 
Ak tento nesúlad pochádza z procesu variácie, môže po rozložení simulácie sa vám pomôcť na tento nesúlad efekt. Vždy som si spočítať manully. ste mohli dostať nesúlad správu zlievárne a využitie sigma údajov potrebných pre výpočet
 
Pri použití ideálne AMP, spustite mentu-Carlo analýzu, môžete získať sigma delta (c) / c. Myslím, že.
 
Ak je modelovaný Monte Carlo je nesúlad možnosť vedľa rohu možnosť. V opačnom prípade ruke vypočítať najhoršom prípade kondenzátorov a simulovať s týmito hodnotami. Pokiaľ možno by ste mali urobiť, ako sa dostať rozum kontrolu oboch metód.
 
# 1 Vypočítajte nesúlad čiapka z príslušnej tabuľky zlievárne. # 2 Put túto hodnotu, napr s nízkou kapitalizáciou predstavuje nesúlad do simulácie
 
Použil som nasledujúce dva spôsoby, ako 1.a. získanie dát z nesúladu zlievárne, alebo sa pozerá na svoje modely pre kondenzátory tej veľkosti. 1.B model prepínače SPP časti v prostredí MATLAB a spustiť plnú Monte vidieť vplyv nesúladu 1.C využívať informácie na posúdenie, či menších / väčších rozmerov je nutné použiť. 2.A Montecarlo beží v prostredí simulátora 2.B vrkoč vlasov pri čakaní na dokončenie Sims 2.C napísať, že veľký [vložte krajiny tu] román si vždy chcel písať 2.D učiť cudzí jazyk vlastnú 2.E skúmať skončil sim výsledky reagujú podobne ako 1.C Odporúčam # 1 prístup, osobne.
 
Vážení didibabawu .... Aj keď je to toolate ... Po prvé v ur schéme nahradiť kondenzátor, rezistor, ktorý u MOStransistors použiť nezhoda modelu .. Ex: ak je ur pomocou mimcap bude ďalší model s názvom mimcap_mis. ostatné veci sú veľmi jednoduchšie ... u môžete dokonca získať z kadencia pomôcť doc ... to by bolo o tom, ako do Monte Carla ..... Dúfam, že to by mohlo u niektorých predstavu .... co som urobil veľa Monte Carlo simulácie pre rôzne analógové systémy ...
 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top