USB ON / OFF s mikrokontrolérom a software

B

bbgil

Guest
chlapci, pomoc na tento jeden. Docela naliehavé. Chcem ovládanie motora DC pripojené k mikrokontroléru pomocou USB portu. DC mikrokontrolér je urobiť, ale USB nie je. Ja používam C # form ako moja GUI. Ja len chcem zapnúť USB on / off cez môj GUI pre túto chvíľu. Možno to urobiť? Ako som pochopil, po vložení USB je už, je to vždy? Ak nie, ako to urobiť? Žiadne skúsenosti zatiaľ na USB pripojenie. prístroja. Vďaka vopred
 
Firma analityczna ABI Research przewiduje, że pod koniec tego roku na całym świecie z połączeń LTE korzystać będzie ok. 1,37 mld osób. To bardzo duży wzrost, bo w 2014 r. użytkowników było 650 mln.

Read more...
 
Vďaka za odpoveď, ale moja otázka je teraz môžu D + a D_ byť založený na softvéri alebo HID? Ak sa nemôžem vypnúť prívod, zo spôsobov, ako si myslím, je na zem dátových liniek, takže účinok je vždy rovnaký. Ale ako? Ja používam Visual C #. akýkoľvek odkaz a poradenstva sa cení. Vďaka vopred
 
žiadny spôsob, ako ... Potrebujete-USB mikrokontrolér a urobiť komunikačné USB ... Môžete `t riadiť D + D, priamo ....
 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top