pomáhajú vytvárať obraz o pamäti a zobrazenia na VGA monitor

H

honnaraj.t

Guest
nazdar,
Som pracujúci na cyklónových-II FPGA devlopment Boada, já jsem sa snažia implementovať OpenGL na FPGA na môj posledný rok projektu, teraz mám prácu na výstupnej časti som sa snažil zobraziť niektoré obraz na monitore, teraz čelia problému som sa1) I dont know how použiť pamäťovú vytvoriť obrázok

2) Nejsem schopný vytvoriť vlastný obraz o mojej pamäti (napr. vytvorením nejaké krabice, niektoré trojuholník, štvorec)

naznačujú, mi prosím, ako to urobiť, alebo stránky, ktoré potrebujem ísť ..........
Vďaka vopred.

 
Prawie 2000 zgłoszeń dotyczących zamieszczania i rozpowszechniania nielegalnych treści w Internecie trafiło w I kwartale 2014 r. do zespołu Dyżurnet.pl, który jest jedynym w Polsce punktem kontaktowym przyjmującym zgłoszenia o nadużyciach w sieci.

Read more...
 
Nemôžem vám moc sa s tým, ale môže poskytnúť vodítka, jak jsem práce s videom a video ram hned.

Ak chcete zobraziť obrázok na nejaké video,
môžete použiť ROM s obrazci.Za @ ltera, môže to byť vykonané vymedzenie niektorých. MIF súboru s obsahom v ROM.Napríklad:

Citácia:

Hĺbka = 512;

Width = 8;

Address_radix = októbra;

Data_radix = bin;

% Charakter Generátor ROM Dátumy%

Obsah

Začať

010: 00011000; %---**----%

011: 00111100; %--****--%

012: 01100110; %-**--**-%

013: 01111110; %-******-%

014: 01100110; %-**--**-%

015: 01100110; %-**--**-%

016: 01100110; %-**--**-%

017: 00000000; %---------%

 
nazdar,
vďaka za odpoveď .....Môžete mi dať nejaké bližšie informácie o tom, ako ste generována znak na RAM (aké metódy ste použili) a ako ste čítal, že v vga ovládač ............Ak máte akýkoľvek dokument uveďte mi to bude pomáhať ................

ďakujem ti

pozdravy
honnaraj

 
honnaraj.t Napísal:

nazdar,

vďaka za odpoveď .....
Môžete mi dať nejaké bližšie informácie o tom, ako ste generována znak na RAM (aké metódy ste použili) a ako ste čítal, že v vga ovládač ............
Ak máte akýkoľvek dokument uveďte mi to bude pomáhať ................ďakujem tipozdravy

honnaraj
 
prejsť na www.fpga4fun.com a pozrite sa na príklad hry Pong.Ukazuje, ako sa na výstup niektoré základné grafické priamo na VGA monitor

 
Nazdar,
Len pre základnú funkčnosť test,
Kladený vysoký / nízky na RGB riadkov.
Vytvorte si farbu vzoru niektorých tratiach červenej, zelenej a modrej málo.
ako je generovanie kapely farieb na displeji.
S farebným vzorom pri prvom pokuse o ladenie ...
To je najjednoduchšie základné testovanie na displeji.

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top