Naozaj projektu problem.Don 'nevím, kde sa po

T

tofinhk

Guest
Drahoušci,

Neviem, kde sa po tejto správe.Ak som príspevok na zlom mieste, prosím, toto vlákno presunúť na vhodné miesto, děkuji.

Já dělám svoju Záverečný rok projektu.I use Analog Devices ADuC812 ako mikrokontroléru dostať 3 kanály analógového signálu a previesť do digitálnej signály.Potom som sa na prenos signálu na PPC / Palm.(Vlastne, chcem zbierať signálu vonkajší a urobiť analýzu v PC)
Vzhľadom k tomu, že dáta veľkosti nie je malá, potrebujem PPC / Palm s externej pamäte (SD / CF).
Avšak,
neviem, ako komunikovať s PPC / Palm.Musím napísať program prijímať signál zo sériového portu a uloží ho do vonkajšej pamäte.
Myslím, že niektoré nápady, ako problém vyriešiť, ale obe tieto myšlienky vyvolávajú ďalšie problémy.

1.Použite Palm s Serial Port.Avšak, Palm s sériového portu sú všetky staršie modely a žiadna vonkajšia pamäť.
2.Použite PPC s Serial Port.Mám HP Jornada 680e s CF slotom a sériový port, ale nemôžem nájsť dostatočné materiály / dokumenty pre mňa napísať program.
3.Použite Palm / PPC s USB.Nie sériového portu, ale myslím,
že môžem použiť sériový na USB čipu.Avšak, nemôžem nájsť čip, ktorý je ľahko poháňané 8051, alebo dokonca nie je potrebné riadiť ju.

Môžem sa spýtať, ktorý z nich mám použiť?a prečo?

Thanks in advance.

 
Myslím, že
3. variant bude najlepšie!
Vyžaduje málo hardwork.U môžete vyhľadávať Serial to USB čipy na sieti!
Skúste komprimácii dát pred uložením do pamäte.

 
Ta vec s USB-to-sériovej prevodníky je, že nemusia mať ľahko k dispozícii ovládače pre Palm / PPC.(A to je takmer vždy pravda)

Ak sa pýtaš mňa, ak máte prístup k PDA so sériovým portom, pak je
to ideálne riešenie.A trochu nepořádnější ale realizovateľné riešenie je použitie IrDA, ktorá by mala byť prítomná na väčšine PDA.

 
Třeba môžete použiť Serial Palm HotSync kábel (P10804U), ktorý je kompatibilný s nasledujúcimi modelmi: Tungsten, M500, i705, Zire 71.

Myslím, že ovládač pre tento kábel je v Palm pretože HotSync softvér v PC musí byť nastavené na "Serial".

Pozdravy

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top