Nápoveda mi o oscilácií na mojej bandgap referencie okruh!

U

universeee

Guest
Som navrhovaní bandgap obvodu na môj maturitný projekt. Musím sa opraviť napätie, ako viete, od 0.4-0.6V, a toto napätie musí byť nezávislé na napätí, ktoré je 1V min a max 3,3 V na môj projekt od 0 ° C až 80 ° C stupeň. keď som sa dosiahnuť svoje ciele na 3,3 V, napätie na mojom obvode pohybuje na 1 V, alebo naopak. Čo môžem robiť Tieto oscilácie?? Tu je topológia: http://www.loadtr.com/b-3383-bgr.jpg a som pripojený topológia, prosím pomôžte mi ... dík odteraz ...[/url]
 
Niekończąca się opowieść firmy NVIDIA i jej problemów z pamięcią wideo ciąg dalszy. Po potwierdzonych przez samego producenta niejasnościach dotyczących konfiguracji i wydajności pamięci w kartach GeForce GTX 970, przyszedł czas na następną kartę. Wg strony GameNab taki sam problem ma układ GeForce GTX 980M, który stosowany jest w komputerach przen...

Read more...
 
Tam je pozitívna spätná väzba po V1 a M1. Predstavte si, že OTA + M1 dvoch etapách zosilňovač. Potom asi viete, čo robiť.
 
[Quote = yschuang] je pozitívna spätná väzba po V1 a M1. Predstavte si, že OTA + M1 dvoch etapách zosilňovač. Potom asi viete, čo robiť. [/Quote] v skutočnosti som si nedokázala predstaviť, čo musím urobiť, môžete si byť jasnejšie, prosím? pretože ja som vždy problém o pochopenie spätných väzieb ... :) Dík od tejto chvíle ...
 
Dobrý deň, existuje prosím pozrite sa na follwoing referencie. Návrh 1,5 V vyššieho poriadku Krivosť kompenzovaným REFERENCIE bandgap CMOS Philip KT Mok
 
pokiaľ ide o mňa, mali by ste najprv skontrolovať OTA, ak je stabilný a koľko vo fáze to má? dal vhodný kondenzátor medzi vstupom a výstupom vašej OTA, môže pomôcť stablize odkaz a bude to tiež urobiť nejakú dobrý váš odkaz na PSRR.
 
Verím, že 1V môže byť príliš nízka pre funkciu BG obvod správne. Môžete si predstaviť, že najnižšia pracovné napätie VBE + VDS. A toto napätie môže byť priestor pre 1V. Odporúčam si môžete upraviť aktuálnu úroveň a predĺženie dĺžky MOS
 
Vďaka za vaše odpovede vám všetkým ... Myslím, že som sa zaoberal problémom zmenou hodnoty odporov a W / L pomer niekoľkých tranzistorov. Môj okruh vyrába oscilácie podľa vysokých a nízkych hodnôt odporu W / L pomer.
 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top