LNA testovanie

M

Murlix

Guest
Já dělám jeden 12GHz LNA pomocou ATF36077 phemt (avagy).I HAV vyrobená a spájkované okruhu.
Moja VGS =- 0.21V a VDD = 4.8V (prevádzkové bod Id = 10 mA, Vdc = 1.5V a Pin (max) = 10dB.

1) Môže to niekto vysvetliť a dont
to pri testovaní zosilňovače.

2) Ak LNA nefunguje, aké sú obvyklé príčiny tejto?

vďaka

 
frist všetkých u potrebujete vedieť ur test nastavenia
1) VNA "vektorové siete analyzer" to je dost pre väčšinu lineárne testy
2) u potrebovať zdroj hluku a šumu údaj meracieho voľba
3) singalu genrator a analyzátor spektra pre meranie 1 dB kompresiu bod

alebo aké sú zariadenia u mať?

byť opatrný coz na ESD citlivé prístroje, tiež carelfull pri úprave zkreslenie bod

u potreba kalibrovat ur VNA

Khouly

 
Moja univerzitnú laboratóriu
doesnt mať VNA.We iba HAV sieť analyzátora, signálny generátor a analyzátor spektra.
1) Ako som k analýze hluku obrázok?

2) Ako sa vyrovnať následky ESD pri testovaní?

3) môže u pls povedzte mi viac o úprave zkreslenie bod? (Mala vzťahovať aj na skreslenie napätie -0,2 prvý pred VDD alebo naopak? Mala aj zvýšiť VDD pomaly od 0V až 4.8V alebo 4.8V prítomný okamih i pripojenie napájania?)

 
1) v sieti analyzer je VNA
2) skontrolovať vybavenie ur list a skontrolujte, či je kábel údaj merania hluku

3) na ESD.klásť na zem pad na ur ruke, keď u zaoberá obvode

4) o miesto u zaujatosti potrebu používať obidva alebo bráne frist, potom dren

Niekedy, keď je brána a float u pripojenie k odlivu tranzistor bude n't prácu opäť

khouly

 
děkuji a moc za odpoveď.

I dont pochopiť, čo znamená u ', keď je brána a float u pripojiť tranzistor nebude fungovať opäť'.môže u pls vysvetliť?

 
Teda niekedy wiith phmets, kedy u uplatňovať zásobovania odlev a brána je plávajúca, v tranzistora sa spálil, a zvyknutý pracovať znova

khouly

 
kontrola tejto žiadosti berie na vedomie, ze anritsu o použití ich VNA
http://www.us.anritsu.com/products/ARO/North/Eng/showProd.aspx?ID=81&cat=1&cat2=2&cat3=23&cat4=0

khouly

 
Ahoj abdoeng

HAV pripája aj moje reklamy. Zap súbor ur viewing.I používám ADS2005A.
Môj návrh je vyrobená schematickom 12GHzR3010_7.dsn a 12GHzR3010_8.dsn
obe konštrukcie sú podobné, ale rozdiel je sústredený komponenty použité výtvarné a simuláciu výkonnosti.

Som stále na LNA nového dizajnu, ale dúfam, že tento užitočný pre u.
Ospravedlňujeme sa, ale musíte prihlásiť a prezerať túto prílohu

 
murlix hi, thanks for ur reakcie, i i designu jednu so širokou šírkou pásma od 8 do 12 GHz s atf36077 sa substrátom epsr = 6,15
vďaka

 
hi abdoeng,
môže u nahrať svoj návrh, alebo aj u mohla poslať na môj email (murlix16 (at) gmail.com).
vďaka

 
hi murlix, tady moje prezentácie široké pásmo zosilňovače, poskakování pomôcť u
Ospravedlňujeme sa, ale musíte prihlásiť a prezerať túto prílohu

 
Ahoj všetkým, môže ktokoľvek nahrať ADS projektu z LNA na 1,9 alebo 2,1 G G?Tiež mám otázku, videl som schematickom o LNA v RF front end pre basestation, že majú zavedené shifters po amp obvode a pred deliča moc, prečo?Je použitý na vyrovnanie fáze medzi vysokou a nízkou získať Spôsob získania režimu?

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top