jazdy Half-most vodiča

B

Beefalo

Guest
Ahoj,

Som pomocou LT1160-polovica mosta vodič z Lineárne technológie riadiť pár MOSFETS v napájania som pracoval.Práve teraz mám v nastavení správne na lavičce, já jsem s použitím generátor impulzov so zabudovaným digitálnym v omeškaní s PWM vstup na LT1160.

Čo som však vedel, ako je riadiť LT1160 s IC, ktorá bude zhasili strukoviny ako generátor impulzov robí.I am confused by PWM kontrolu IC .... to je to, čo robia, zhasili obdélníkovou vlnou impulzov pre tento typ aplikácie?Ak nie, čo môžem použiť?Som sa pozrel okolo a zistil, že niektoré Maxim je čip, ktorý slúži ako generátor vlnovú na čipe, ale zdá sa, ako očividnej.

Co potřebuju, je používateľovi-programovateľné frekvencie (800 Hz.) A variabilný pracovný cyklus, rovnako ako spôsob, ako sa majú dva pulznou prúdy úplne mimo fázy so sebou (pre hornú a dolnú MOSFET MOSFET), rovnako ako nastaviteľná mŕtve-time.

Prosím pomôžte, ak môžete, já úprimne vážime akejkoľvek pomoci!

 
Apple Pay to rozwiązanie które w założeniu ma uprościć płatności bezgotówkowe. Eksperci Sophos już teraz głośno zastanawiają się nad bezpieczeństwem tego produktu firmy z Cupertino.

Read more...
 
Skúste PWM obvode založená na veľmi populárnom časovačem 555 (pozri obrázok dole) ..
Insted z Q1 (dovolenka R4 a R5) pripojiť CD4049 CMOS invertory brány, potom kaskádu druhého invertor pre 180 ° vlny ..
Pre 800Hz C1 potrebné ≈ 22nF ..

Pozdravy,
IanP
Ospravedlňujeme sa, ale musíte prihlásiť a prezerať túto prílohu

 
Děkuji mnohokrát za odpověď a okruh!Možno tento obvod je pulz-width upraviť?Čo PWM čipy, viete niečo o nich?Vďaka!

 
Tento okruh môže mať šírku impulzov upravená od povedzme 5% až 95% (nastaviteľné R1 pomeru), v pre-vybraný frequecy (s R1 = 100kΩ a C1 = 22nF bude ≈ 800Hz) ..
Druhou možnosťou by bolo zamestnať mikrokontroléru so vstavaným-in PWM blok a program je podľa vašich potrieb ..
Tu je príklad:
http://www.maxim-ic.com/quick_view2.cfm/qv_pk/2962
..alebo len použiť ľubovoľný mikrokontroléry a generovať PWM v softvéri, napríklad na adrese: http://www.iguanalabs.com/pwm.htm ..

Pozdravy,
IanP

 
IanP,

Len chcel či viete, som postavil okruh, ako by ste odporučil (pomocou časovača 555) a funguje to super!Já vlastne seba Vnorovy troch z nich a som schopný generovať premennú cyklu a frekvencia impulzov pre vysoké a nízke MOSFET strane vodiča, a já také môže líšiť v postupnej medzi oboma signály.

Já jsem s inými problémami, teraz sa môj návrh (ktorý som sa požiadať o pomoc sa v najbližšej dobe), ale opäť vďaka!

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top