Hľadáte zmienky o spracovanie obrazu

B

BooM

Guest
Ahoj Môžete mi dať odkaz, alebo e-kníh o spracovanie obrazu? Neviem nič o tom a chcem to začať. Ďakujem vopred!
 
Od jesieni 2014 niemal milion graczy poznaje uroki uprawiania roli w grze Farming Simulator 15 na komputerach PC i Mac, lecz już niedługo także użytkownicy konsol (i to aż czterech!) będą mogli się cieszyć najnowszą odsłoną tego rolniczego symulatora! Gra, której datę premiery wyznaczono na 19 maja, pojawi się na PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 3 i Xbox 360. Z tej okazji prezentujemy pierwsze zrzuty ekranu z konsolowych wersji gry.

Read more...
 
nájdete veľké množstvo informácií a practicle kód a okolie Photoshop SDK a miesto mnohých tretej časti filtra tvorcovia zdieľať kód info pozrieť sa na túto formu prvý a pridajte info, ako je to niekedy dobre strážené, takže budete musieť stráviť nejaký čas nájsť tiež zvyčajne Pozrite sa na stránky codeguru practicle príklady programov, samostatný, ako sú prevody a pod
 
použite vyhľadávanie v tomto fóre E-book sekcia Hľadanie Digitálne spracovanie signálu, digitálne spracovanie obrazu, sa tiež pozrieť na Poznámky k ADI, TI webu
 
Ahoj Digitálne spracovanie obrazu Rafael Gonzalez C. a Richard E. Woods je veľmi užitočná kniha veľa šťastia
 
Vážení, mali by ste použiť Matlab.It je veľmi silný v obraze processing.You môžete dozvedieť veľa vecí od neho. Ja sám som začať spracovanie obrazu z Matlab. Myslím, že dobre. ide o
 
NI Vision pojmy Ručné NI Vision koncepty príručka pomáha ľuďom s malú alebo žiadnu skúsenosť zobrazovacie naučiť základné pojmy strojového videnia a spracovania obrazu. Táto príručka obsahuje podrobné diskusie o vízii stroje a funkcií pre spracovanie obrazu pre pokročilých používateľov. Zobraziť dokument vo formáte Adobe Acrobat PDF. (Veľkosť súboru: 16135 KB) h ** p: / / www.ni.com/pdf/manuals/372916e.pdf
 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top