Ako vzdialenej prihlásení v Cadence IC5?

D

duron999

Guest
Ako vzdialené prihlásení v Cadence IC5?

&

Aké nástroje sú rozdiely použiť?Tanner podniku Cadence???

Vďaka!

 
Záleží na vašej IC5 preukaz a platformy.Máte-li sieťové licenciu, mali by ste urobiť jednoducho aj na PC-báze platformy s OS Linux.

Pozdravy,
KH

 
Vzdialené prihlásenie nemá nič spoločného s Cadence.To je funkcia operačného systému, ktorý vie v každej dnešnej oboch OS Unix, Linux a Windows, ale samozrejme, Cadence nemožno spustiť v systéme Windows.

Keď nastavíte svoj vlastný počítač, alebo získať povolenie k vzdialenej prihlásenie na iný server so systémom Cadence, stačí vyvolať softvér, ako tie, ktoré sú v prednej časti stroja.To je všetko.

Na druhú otázku, či si myslíte, že vaše budúce povolania je snaha Cadence, potom by ste mali mať svoje skúsenosti, pretože teraz, pretože inak by učenie Tanner softvér je väčší výber, pretože to je ďaleko viac effortable.

 
Amuro Napísal:

Vzdialené prihlásenie nemá nič spoločného s Cadence.
To je funkcia operačného systému, ktorý vie v každej dnešnej oboch OS Unix, Linux a Windows, ale samozrejme, Cadence nemožno spustiť v systéme Windows.Keď nastavíte svoj vlastný počítač, alebo získať povolenie k vzdialenej prihlásenie na iný server so systémom Cadence, stačí vyvolať softvér, ako tie, ktoré sú v prednej časti stroja.
To je všetko.Na druhú otázku, či si myslíte, že vaše budúce povolania je snaha Cadence, potom by ste mali mať svoje skúsenosti, pretože teraz, pretože inak by učenie Tanner softvér je väčší výber, pretože to je ďaleko viac effortable.
 
Používam win32 na program nazvaný ako XWinPro-32 ... je zatraceně pohode ... môžem prihlásiť do systému Solaris, ktoré sú pracovné stanice s operačným systémom Linux a spustite Cadence to všetko z pohodlia svojej vlastnej prenosný počítač, ktorý beží WinXP ... jeho very veľmi užitočné.

 
Číslo jedna v podiele na trhu tohto poľa je "Hummingbird Exceed", ale osobne som s použitím StarNet X-win32, pretože to je lacnejšie, menšie a potom rýchlejšie.Samozrejme, že má menej funkcií ako Exceed, ale to sú faktory, ktoré by som ani myslieť pri každodennom používaní.

 
Xwin 32 má chyby a budete čeliť problému, je lepšie zvoliť Exceed

 
Johnson napísal:

Xwin 32 má chyby a budete čeliť problému, je lepšie zvoliť Exceed
 
Možno, že voľby musia byť správne nastavený.

Môžem dať nastavenia v mojom prípade.
Som si istý, že väčšina bude potrebovať rovnaké alebo podobné nastavenie.Spustiť XSettings.exe zo Štart-> Programy-> X-WinPro x.xx skupiny

1) "Použitie XDMCP" začiarknite políčko musí byť vybraný.

2) kliknite nastavenie začiarknite políčko nižšie uvedených vyššie, a uistite sa, že "XDMCP režim" je nastavená na "Broadcast"

3) "Reset xserver na XDMCP Zavrieť" musia zostať sám zvolil.

4) Zadajte IP niektoré stroje, ktoré potrebujete urobiť pri vzdialené prihlásenie do.Ak máte viac strojov potom vytvoriť. Txt súboru a typ vo všetkých ip
čísla s popisky.Potom zadajte cestu k tomuto súboru v "Zozname Broadcast Súbor" textové pole.Teraz môžete vidieť na vlastné oči počet užívateľov prihlásený, v každom zo strojov a u môžu vybrať jeden z mnohých, strojov.

5) v pôvodnom XSettings dialógovom okne sa uistite, že "image format", je "radio" kontrola nastavená na "Auto", a že X hĺbka (bity na pixel) je stanovená na 8

Väčšinou tieto XWin by mali dostať hore a beh.

Závisí na vašom PC a WS kdekoľvek.

 
XDMCP je známe, že nezabezpečené a zdroje hlad, prosím zvážte použitie v malom priestore behide požiarne steny.

Pre mňa, StarNet X-Win32 je veľmi stabilné a rýchle.Nechápem, prečo si tvár problému.O súbor bol zmenený na read-only, ste sa snažil zmeniť svoj súhlas späť príkazom chmod?Myslím, že to bude fungovať.

 
Len krátku poznámku.
Nemusíte platiť žiadne drahé licencie (ako prekročiť ..), ktoré budú mať prístup k vzdialenej pracovnej stanice vzdialene.

Tam je drzý alternatíva k Exceed, Reflection-X, Xwin32, atď.

Len sa snažím cygwin:
www.cygwin.com

Budete mať plnú Unix / Linux emulácia vrátane plnej X11 prostredia pod Windows.Nie je potrebné inštalovať linux ....

To je zadarmo, nie je potrebné osobitné povolenie, atd ..

Okrem vzdialeného pripojenia k dispozícii budete mať aj gcc atd ..

Použil som ho kedysi, a docela s ňou spokojní.

S.

 
Xwin je veľmi pomalá cez WAN spojenie, neumožňuje pokračovať alebo prerušiť schôdzu (možno bude zaujímať, keď perforing topsimulations), alebo si musia kúpiť xserveru, je šírka pásma náročné ...ale preto je to veľmi prívetivý.

V závislosti na OS, máte rôzne spôsoby pripojenia:

Solaris
--------

Xwin
Cygwin
VNC

Linux
------

Xwin
Cygwin
VNC
Xrdp
Nomachines FreeNX
??(ostatní?)

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top