ako simulovať mikropáskové s feritovým substrátu v HFSS?

X

xajh_ice

Guest
Chcem navrhnúť mikropáskového s feritovým substrátu HFSS. Ak je však feriticko substrát ovplyvnené magnetickým poľom, zdá sa, že nie je možné nastaviť waveport na feritu substrátu v HFSS. Tak, ako simulovať mikropáskové s feritovým substrátu v HFSS? alebo ako nastaviť waveport na feritovým substrátu?
 
nahrať svoj dizajn. som vám pomôže s design.the waveports možno vyvodiť bez ohľadu na substráte.
 
Nahral som súbor. Dúfam, že mi môže pomôcť nastaviť waveport na magnetickom vychýlenia feritu substate. díky moc.
 
Nainstaloval som vlnovú port a potvrdiť dizajn, ale nie simulovať, som tiež pridal žiarenia hranice, môže u ho zmeniť vašu potrebu. informovať ma, či u potrebovať ďalšiu pomoc. odobrať pdf predĺžení potom spustite súbor, pretože. HFSS predĺženie nie je povolené Irfan
 
keď som simulovať súbor, dôjde k chybe. sledovanie je chybové hlásenie: [error] Port upresnenie, proces abc3d: anizotropné materiál hlavnú os na "WavePort1" musí prispôsobiť s portom normálne. [Error] Simulácia dokončený s výkonom chyba na serveri: Miestny počítač. ja neviem, ako nastaviť waveport. môžete?
 
Nastavil som si obdĺžnik kolmo, aby sa vyzliekli riadok. Zvolil som obdĺžnik vyberte objekt nástrojom, kliknite pravým tlačidlom myši myši, prejdite na budenie a vybrať vlny port a riadiť sa dialógové okno Irfan
 
Áno, teraz som si nastaviť waveport so svojím sprievodcom. Avšak, tam možno niektoré chyby. keď som simulovať microstrip, dôjde k chybe s následných správa: [error] Port upresnenie, proces abc3d: anizotropné materiál hlavnú os na "WavePort1" musí prispôsobiť s portom normálne. [Error] Simulácia dokončený s výkonom chyba na serveri: Miestny počítač.
 
kto mi môže pomôcť? keď som simulovať mikropáskové s magntic neobjektívny feritovým substrátu v HFSS, dôjde k chybe s následných správa: [error] Port upresnenie, proces abc3d: anizotropné materiál hlavnú os "WavePort1" musí prispôsobiť s portom normálne. [Error] Simulácia dokončený s výkonom chyba na serveri: Miestny počítač.
 
ahoj chcem odkazy na HFSS programu môže niekto pomôžte mi prosím bye
 
potrebujete vyrovnávacej pamäte. Môžete použiť dielektrikum s malou hrúbkou. Avšak, je potrebné, aby zodpovedala na feritu.
 
[Quote = xajh_ice] Chcem navrhnúť mikropáskového s feritovým substrátu HFSS. Ak je však feriticko substrát ovplyvnené magnetickým poľom, zdá sa, že nie je možné nastaviť waveport na feritu substrátu v HFSS. Tak, ako simulovať mikropáskové s feritovým substrátu v HFSS? alebo ako nastaviť waveport na feritu podklade? [/quote]
 
Áno, to je pravda, budete musieť ukončiť feritové pred waveport tj feritové jadrá nemôže dotknúť porty, pretože dáva chybu.
 
Pri navrhovaní problém obsahujúce feritové materiály a porty, nezaisťujeme port tak, že sa dotýka feritové materiály. Ak je potrebné umiestniť port na ferritovým materiálu, oddeliť dve s dielektrikom s relatívnou permitivitou rovnajúcu sa relatívna permitivitě feritu.
 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top