Aký je najlepší program pre @ ltera 7032

P

picelec

Guest
aký je najlepší program pre compile @ ltera 7032.
Vďaka

 
IMHO, rovnako ako pre malé CPLD 7032 sa bests je najjednoduchšie:

-Max PlusII

Pre mňa VHDL, AHDL a grafické vstupe sú OK pre
7000 série.

Čoskoro qu (at) rtus bude podporovať všetky 7000, 7000S zahrnuté

Pozdravy

 
Pomocou tohto typu malého CPLD, ktoré by ste lepšie používať schematickom s Maxi 2.
Pretože tento softvér
je HDL funkcie, je príliš zlý.

 
Použite MAX PLUS II 10,2 predvolené, je bez ltera @ www stránkach.Som sa používa a je veľmi dobrý softvér, ak pracujete s schémata vstupe.Veľmi rýchlo a rovno vpred, ľahko pochopiteľné.

Môžete tiež skúsiť qu (at) rtus ale nemá žiadnu podporu pre
7.000 zariadenia, iba 7000 a 7000E.qu (at) rtus je tiež zdarma k stiahnutiu.

 
S MAX II Plus 10,2 Baseline sa AHDL designu vstupe môžu byť aj užitočné.Je to druh Abel , s veľmi dobrou kontrolou generované logikou.

Ak schéma vstupe je lepší alebo horší ako napríklad AHDL závisí na čo si značku a aké sú vaše preferencie a existujúcich zručností.Ja osobne si písomne Abel, AHDL alebo VHDL je často jednoduchšie a rýchlejšie ako kreslenie schém.

Pre tieto zariadenia Verím VHDL je možná nie je optimálna.Ak by ste si to vyskúšať, či zadarmo OEM verzia Leonardo spektra podporuje váš cieľ čipy - to by bol len zostup cestou pomocou VHDL pričom zamestnáva MAX II Plus.Nativní kompilátor vo VHDL MAX II je len zlý vtip.

 
Picelec sa pýta, čo je najlepšie nástroje na to ..

Povedal by som, že aj keby Max II plus do práce, qu (at) rtus II verziu 2.1 je určite najúčinnejšie na to.Podporuje ako Verilog a VHDL vstupné a miešanie vonkajšej IP jadrá (alebo jeho časť sami) v jednoduchej ceste.

Ďalšou výhodou použiť tak silný nástroj s malou
7.032 zariadenia, je pre niektoré, možnosť naučiť sa nástrojov bez toho, aby čakal na hodinách zistíte, že ste urobili chybu.

Preto je podľa môjho názoru nie je najlepšie nástroje ..Nástrojov, ale ten, ktorý vyhovuje každému jednotlivému
to spôsob navrhovania.Zaujímavou možnosťou je simulovať (pomocou Modelsim) optimalizovať s Leonardo spektra ..A potom zkompilovat pre predajcu konkrétne napríklad: Actel, @ ltera Xilinx alebo iné ..Touto cestou, viete vopred, že váš návrh diela pred záväzok k skutočnému kremíka.

 

Welcome to EDABoard.com

Sponsor

Back
Top